Jak zaspokoić kobietę

Kochając naszą partnerkę, chcielibyśmy sprawić jej jak najwięcej przyjemności. Dążąc do tego celu, chwytamy się zawsze różnych możliwości, różne także działania podejmujemy, aby owy cel osiągnąć.

Pamiętajmy, że najważniejsze w tym przypadku jest poznanie stref erogennych kobiety. Poza ogólnymi strefami, które ma każda kobieta, każda ma oczywiście dodatkowe, swoje specjalne miejsca, w których dotyk szczególnie ją podnieca i nakręca – gdy je poznamy, będzie to dla nas niezwykle pomocne. Pamiętajmy także o długiej grze wstępnej. Mężczyzna jest tak zbudowany że do podniecenia i orgazmu wystarczy mu niekiedy kilka minut! U kobiety nie ma możliwości załatwienia tego w tak szybkim czasie. Naga kobieta musi się nakręcić co może zająć nam nieco więcej czasu i dopiero później można przejść do konkretów. pamiętajmy że czym dłuższa i bardziej namiętna gra wstępna tym bardziej i szybciej uda nam się doprowadzić nasza partnerkę do orgazmu.

Sam orgazm kobiety jest także i dla nas pewnego rodzaju spełnieniem naszych męskich umiejętności, potwierdzeniem, że daliśmy radę zaspokoić naszą kobietę.