Jak zapomnieć o niej?

Jak zapomnieć o niej?

Czasami tak w życiu bywa – ty, lub twoja była już ,,lepsza połówka” straciliście z jakiegoś powodu do siebie ,,to coś”. Na początek był szok, bo przecież nie możecie być osobno, ale jednak po jakimś czasie ta wiadomość do nas dociera, przez co lecimy w dół, bez szansy na zatrzymanie się w tym morzu rozpaczy. Ale czy już naprawdę nie ma dla nas nadziei?

Jak zapomnieć o niej?

Daj sobie odpowiednio dużo czasu

Większość ludzi jest w ten sposób zbudowana, że przez długi okres czasu nie będziemy w stanie zapomnieć o tej osobie, z którą byliśmy w związku. Czasami ten okres może trwać kilka tygodni, miesięcy, lat a nawet są przypadki, gdzie dana osoba nigdy nie była w stanie powrócić do kolejnych związków, bez myślenia o tamtej osobie. Jednakże samo ,,dawanie czasu tutaj nie wystarczy. Oprócz tego musimy zadbać o swoją psychikę, o to że tamta osoba tak naprawdę nie była ,,tą jedyną” i musimy się wreszcie z tym pogodzić. W tym wypadku nasz rozum, nie jest naszym przyjacielem – tylko najgorszym wrogiem. Na pewno po pewnym czasie pojawi się również ,,głód seksu”. Zamiast czytać poradniki erotyczne typu ,,jak sprawić, aby ona wróciła”, oprzyj się temu i zacznij wychodzić znowu do ludzi – przekuj to w co innego, a na pewno ci się to opłaci.

Znajdź oparcie w rodzinie

Jeśli nie radzisz sobie z tą sytuacją i potrzebujesz pomocy – poproś o nią. Jeśli twoi przyjaciele ci jej udzielą, to będziesz wiedział w przyszłości, że możesz na nich polegać. Jest to jeden z najlepszych sposobów na rozpoczęcie ,,kuracji złamanego serca”.

Poznaj nowych ludzi!

Niekoniecznie musisz starać się poznawać nowe osoby ,,na siłę”. Wystarczy, że zapiszesz się na jakiś ciekawy kurs, który będzie się pokrywał z twoimi zainteresowaniami. Na pewno wtedy poznasz kogoś ciekawego, może nawet będzie to twój następny, najlepszy przyjaciel na całe życie? Może znajdziesz tam swoją nową miłość? Od tego, co się tam wydarzy, zależy tylko twój udział!

Nie ta – to będzie inna

Nie bez powodu mówi się, że ,,,tego kwiatu jest pół światu” – ponieważ jest to po prostu prawda. Jeśli chcesz zapomnieć o byłym partnerze, musisz to zrozumieć. Dlatego też postaraj się wrócić do swoich hobby, odezwij się do swoich starych przyjaciół czy też nawet zrób coś fajnego dla siebie, i udaj się do spa bądź też kup sobie tą rzecz, którą od dawna chciałeś kupić.