Podrywanie kobiet – jak to robić z sukcesami?

Podrywanie kobiet – jak to robić z sukcesami?

Wiele facetów w dzisiejszych czasach ma naprawdę ogromny problem z tym, żeby znaleźć sobie partnerkę. Dlatego też dziś – specjalnie dla panów mamy poradnik, który pomoże wam uwieść kobietę waszych marzeń!

Podrywanie kobiet – jak to robić z sukcesami?

Odwaga

No niestety, jeśli nie potrafisz zrobić ,,pierwszego kroku” to bracie, już na starcie uwaliłeś sam siebie. Mało która kobieta wyjdzie ci naprzeciw i zacznie rozmowę pierwsza, ale uwierz mi, zazwyczaj będzie to osoba z nieciekawym charakterem po przejściach, dodatkowo kilka klas urody niżej od ciebie. Dlatego też warto jest trenować, po prostu podchodzenie i inicjację rozmowy z kobietami. Nieważne czy cię wyśmieje, czy też nie, ważne jest po prostu pokazanie, że się tego nie boisz. Jeśli będziesz to regularnie ćwiczył, to za którymś razem się po prostu uda i uwiedziesz kobietę swoich marzeń!

Czego nie powinieneś robić?

Przede wszystkim, głupim pomysłem na start jest przytulanie, bądź też wchodzenie w ,,sferę osobistą” kobiety zanim ją poznamy. Widziałem sporo facetów, którzy swoje szanse automatycznie przekreślali już na starcie, sprawiając wrażenie na kobiecie, że nie są w stanie respektować jej ,,personal space”. Kobiety to też ludzie, musimy o tym pamiętać, one również czują i sprawienie, że będą czuły się niekomfortowo wcale nie pomoże nam w jej poderwaniu, a wręcz przeciwnie, dziewczyna nas po prostu znienawidzi. Kolejną kwestią, której pod żadnym pozorem nie należy robić, jest niechlujny widok. Niemyte od tygodni zęby, potargane włosy, czy też ciuchy, które od dawna powinny albo zostać wybrane, albo leżeć w koszu na śmieci nie sprawią że będziemy dla kobiet bardziej atrakcyjni. Raczej zadziałamy jak dwa magnesy, tylko skierowane do siebie nawzajem tymi samymi biegunami.

Denerwujesz się?

Zanim zaczniesz biegać, musisz nauczyć się chodzić – to dobra maksyma, z racji tego że tak samo jest z rozmową z kobietami. Jeśli nie będziesz wiedział, jak zagadać, to bracie nie rozpalisz żadnej kobiety, nawet jeśli jej libido miało zaraz wyskoczyć jej czubkiem głowy. Dlatego też – ćwicz. Prostym i efektywnym sposobem na to, aby się nauczyć rozmowy z kobietami, jest zapytanie się o czas, przechodzącej obok kobiety. Przykładowa sytuacja może wyglądać tak : idziesz przez miasto, widzisz piękną dziewczynę, podchodzisz do niej i pytasz się o czas. Jeśli ci odpowie, świetnie, idziesz dalej, jeśli nie – trudno, przecież tylko prosisz o czas. Najlepiej robić to tak długo, aż wreszcie zniknie ten stres spowodowany rozpoczęciem rozmowy.

Źródło : https://kurwy.net.pl/