Jak korzystać z sex shopów? Poradnik erotyczny 2021

Jak korzystać z sex shopów? Poradnik erotyczny 2021

Oczywiście z racji pandemii coraz więcej osób korzysta ze sklepów erotycznych, zwłaszcza że z powodu przemian społecznych na ,,rynku” sercowym jest coraz więcej singli. Jak więc korzystać z seks shopów w bezpieczny i dyskretny sposób? Czytaj dalej a się dowiesz!

Jak korzystać z sex shopów? Poradnik erotyczny 2021

Stacjonarne sex shopy

Dla wielu osób nie jest łatwo pójść do sex shopu w pobliżu miejsca, w którym mieszkamy po raz pierwszy, ale zwykle taka metoda może się okazać dla nas bardziej korzystna. Przykładowo, jeśli mamy partnerkę i chcemy wybrać dla niej odpowiednią bieliznę, bez problemu możemy tam z nią pojechać, a nawet bezpośrednio skonsultować się z osobą za ladą. Mówiąc o zaletach sklepów internetowych potrzeba oczywiście większej swobody, ale w tym przypadku zamówione przez nas rzeczy mogą niekoniecznie być zapakowane w odpowiedni sposób – np. sklep będzie reklamował się na opakowaniu, co oczywiście jest niedopuszczalne.

Pamiętaj jednak, żeby się tego nie wstydzić, bo seks to jedna z naszych najbardziej podstawowych potrzeb, a coraz więcej osób zaczyna dbać o swoje życie erotyczne, aby po jakimś czasie nie stało się monotonne. Jeśli jednak odwiedzimy sklep z pornografią lub jego stronę, to strach przed takim miejscem na pewno zmniejszy się i bez problemu znajdziesz sposoby na urozmaicenie swoje życia seksualnego.

Dyskretne płatności są ważne

Generalnie sklepy internetowe oferują kilka metod płatności podczas zakupów. Najpopularniejszy jest nadal przelew natychmiastowy (BLIK), czyli internauci wybierają bank, w którym mają konto, następnie za pomocą przelewu bank przekazuje wymagane środki sprzedawcy. Drugą popularną metodą płatności jest użycie karty debetowej lub kredytowej. Obie formy są bardzo wygodne, pozwalając na dokonanie płatności w krótkim czasie. Dla wielu osób jest to dobre rozwiązanie, bo sklep wysyła zazwyczaj tego samego dnia ze względu na skrócony czas procedury przelewu.

Dlaczego nie warto się bać?

To proste, ponieważ w ten sposób możesz pokazać swojemu partnerowi, że zależy Ci na tym związku. Dlatego rozważ skorzystanie z tej opcji może być najlepszym wyborem dla Ciebie i Twojego partnera. Nie mówiąc już o tym, że dużymi krokami zbliżają się walentynki, co oznacza, że oprócz uszczęśliwienia partnera możesz też dać mu jakiś seks prezent na walentynki. Pamiętaj, aby tylko go nie przestraszyć, ponieważ możesz użyć zbyt odważnych zabawek erotycznych, więc wybierz coś, co nie przestraszy go przy pierwszym użyciu.