Samotność w 21 wieku – czyli bycie singlem

Samotność w 21 wieku – czyli bycie singlem

Seks to świetna rzecz w życiu każdego człowieka, jednakże przy związkach które trwają od dłuższego czasu, jakoś ludzie zapominają o jego zaletach. Mamy nadzieję że ten artykuł pomoże wam sobie przypomnieć, dlaczego seks w poważnych związkach jest aż tak ważny!

Samotność w 21 wieku – czyli bycie singlem

Życie singla sprawia, że nie musimy iść na kompromisy

Żyjąc jako osoba samotna z ,,wyboru” wszystko co robimy, idzie na własny rachunek. Nie musimy godzić swoich ambicji i aspiracji z marzeniami naszego partnera. Życie samemu może być jednak także trudniejsze, zwłaszcza jeśli stanie się nam coś złego bądź najzwyczajniej w świecie potrzebujemy pomocy, a żaden znajomy nie jest w stanie nam jej zapewnić. Są to jednak zazwyczaj sytuacje rzadkie i nie zawsze wiążą się z kompletnym brakiem pomocnej dłoni wokół nas. Doświadczenie wielu pokoleń uczy, że to przyjaźń jest trwalsza od miłości i to przyjaciele są często o wiele bardziej lojalni i pomocni od naszych partnerów i partnerek, co jest same w sobie dość smutnym faktem.

Singiel – osoba szukająca miłości pasywnie?

Wśród singli jest mnóstwo ludzi, którzy również szukają swojej drugiej połówki, nawet jeśli robią to pasywnie. Człowiek jest w końcu istotą stadną, społeczną, więdnie w samotności i łaknie kontaktów z innymi, nawet jeśli uparcie twierdzi inaczej. Nie zawsze jednak musi to być stały związek. Coraz większa grupa współczesnych singli deklaruje, że wcale nie poszukuje życiowego partnera i wolą swoje uporządkowane życie w pojedynkę, w gronie oddanych przyjaciół. Jednocześnie zmieniając lekko temat, jeśli od stałego związku wolimy przelotne relacje oparte na seksie, zabawy w oglądanie filmów porno na internecie, czy też chodzenie do ,,domu uciech” to nasz styl bycia, bądź nie mamy jeszcze sprecyzowanych życiowych priorytetów – prawdopodobnie bycie singlem okaże się dla nas atrakcyjne. A dzisiejsza rzeczywistość i społeczne przyzwolenie na taki styl życia nie stwarza nam już praktycznie żadnych ograniczeń. 

Źródło : https://porneo.pl/