Seks analny – jak przekonać partnerkę

Jak zapewne widzicie, od jakiegoś czasu seks analny nie jest już tematem tabu, aniżeli to było jeszcze dziesięć czy dwadzieścia lat wstecz. Stał się tematem powszechnym i na co dzień spotykanym wśród osób dorosłych. Kiedy rozmawiamy z kobietą iż chcielibyśmy tego spróbować, najczęściej spotykamy się z takimi odpowiedziami.

Kobieta zdecydowanie odmawia, bądź dopuszcza taką ewentualność, ale nie teraz. Jeśli zatem chcemy, aby seks analny był udany musimy zapewnić komfort partnerce. Na początek musimy zrozumieć dlaczego kobiety się tak bardzo stronią od seksu analnego. Najczęściej jest to spowodowane obawą o ból. Zapewnijmy więc nasza kobietę, że odpowiednio do seksu analnego się przygotujemy. Zadbamy o klimat, odpowiednie środki czystości itp. Wstęp takiego przygotowania to przede wszystkim dokładna kąpiel, namiętna gra wstępna i delikatność. Pamiętajmy, że jeżeli będzie potrzebowała przerwy, to koniecznie się na nią zgódźmy. Jeżeli będziemy działali zbyt pośpiesznie to zwolnijmy, a jeżeli w ogóle będzie chciała na ten dzień skończyć, to tak tez uczyńmy.

Jak już będziemy mieli przygotowane lubrykanty czy inne preparaty jak żele i kremy nawilżające, które pomogą w odpowiednim nawilżeniu dziurki to koniecznie pamiętajmy by być bardzo delikatni, a sam seks analny by się odbywał w prezerwatywie. Wszystko to powinno w pewnym stopniu zapewnić kobietę i upewnić ją, że wszystko przebiegnie dobrze.