Ulubiona pozycja miłosna dla mężczyzn

Kobiety i mężczyźni preferują inne pozycje miłosne – co oczywiście nie jest niczym nadzwyczajnym. Ważne jest aby wzajemnie się zgrać i dobrać takie pozycje, które zarówno jednej jak i drugiej osobie będą sprawiamy jak najwięcej przyjemności.

Jakie są zatem pozycje najczęściej wybierane przez mężczyzn? przede wszystkim są to chyba 3 pozycje seksualne. pierwsza to oczywiście na jeźdźca, gdzie mężczyzna leży na plecach, a kobieta siada na nim. druga pozycja to na tak zwanego pieska od tyłu, gdzie kobieta klęka, rękami opiera się o łózko, a mężczyzna klęczy za nią od tyłu. Trzecia pozycja skupia się ku emu, że kobieta leży na plecach z podkulonymi i rozłożonymi nogami, a mężczyzna chodzi w nią od przodu. Wszystkie te pozycje dają maksymalnie dużo satysfakcji mężczyźnie, a biorąc także pod uwagę stopień penetracji, to są one także bardzo przyjemne także i dla kobiet.

Każdy mężczyzna jednakże lubi różne pozycje, a powyższe krótkie zestawienie opiera się na subiektywnej ocenie. A Wy jakie pozycje wybieracie podczas swoich miłosnych igraszek?