Przyjaciel od seksu

Po co nam właściwie taka osoba. Najczęściej poszukujemy przyjaciela, który będzie nas zaspokajała erotyczne dlatego, że nie mamy partnera życiowego na stałe, a nawet nie chcemy takowego posiadać.

Nie zmienia to jednak faktu że każdy ma swoje potrzeby erotyczne, które należałoby spełniać. Zatem najlepszym rozwiązaniem w takiej sytuacji wydaje się być właśnie partner- przyjaciel, który będzie jedynie od zaspakajania nas i siebie jednocześnie. W związku z tym spotkania będą odbywały się zawsze w łóżku lub innymi miejscu, w którym można uprawiać seks. W końcu to on będzie myślą przewodnią każdego spotkania.

Taki układ na pewno jest bardzo dobrym rozwiązaniem. W końcu będziemy posiadali stałego partnera erotycznego, a do tego wszystkiego unikniemy tych wszystkich nieporozumień i problemów jakie ma się w związkach. Jednym słowem w chwili kiedy będziemy mieli ochotę na seks jak na redtube po prostu skontaktujemy się z naszym łóżkowym przyjacielem. Jeśli wszystko w takim układzie działa sprawnie to zapewne długo nie trzeba czekać na to by od pragnienia do zaspokojenia doszło.