Dlaczego wybieramy starszych partnerów

Można by powiedzieć, że ciało i jego wygląd ma również znaczenie erotyczne. W końcu to ona nas pociąga i podnieca u partnera.

Zatem powinno być w jak najlepszym stanie, adekwatne do naszych rówieśniku. Dlaczego zatem wiele kobiet woli sex ze starszymi panami aniżeli w swoim wieku? W końcu jeśli partner jest kilkanaście lat od kobiety starszy to można się domyślić, że jego wygląd jest mniej atrakcyjny, choć nie musi to być oczywiście norma.

Jednak nie to jest powodem, dla którego kobiety decydują się na seks ze starszymi mężczyznami. Najczęściej powodem jest ich doświadczenie i umiejętności zdobyte, a nie to w jakim są wieku. Często też przyczyna są filmy porno, które zachęciły do skosztowania dojrzalszych członków. Można się spodziewać, że starszy mężczyzna będzie o wiele więcej potrafił,

wie już on co naprawdę sprawia kobiecie przyjemność i jak doprowadzić ją do nieziemskich doznań. Właśnie to jest przede wszystkim powodem do tego, że kobiety wola w łóżku starszych parterów. Dlatego kochankami mogą być właśnie takie osoby. Ustabilizowane życiowo i z erotycznym doświadczeniem. Na redtube online też widzimy takie przypadki, gdzie kobiety częściej wybierają dojrzałych i doświadczonych ogierów.