Jakie akcesoria erotyczne są popularne w Polsce?

Od dłuższego czasu akcesoria erotyczne w Polsce są coraz to bardziej popularne. Z roku na rok ilość zarobków w tej branży drastycznie wzrasta. Polacy z roku na rok wydają coraz to większe kwoty na różnorodne akcesoria erotyczne, dlatego można śmiało stwierdzić, że lubimy eksperymentować w łóżku.

Jakie zatem akcesoria erotyczne są najpopularniejsze w naszym kraju? Na pewno jedną z kategorii, która budzi ogromne zainteresowanie jest bielizna erotyczna. Jest ona najczęściej kupowana, i to zarówno w rozmiarach fit, jak i w tych nieco dla pań w rozmiarach plus size. Bielizna erotyczna bardzo dobrze urozmaica łóżkowe zabawy i wprowadza nową świeżość do seksualności. Kolejnymi popularnymi gadżetami są różnego rodzaju prezerwatywy, np. smakowe, różne kształty itp. Jeśli wiemy jak używać dobrze prezerwatywy to naprawdę możemy solidnie urozmaicić swoje życie intymne. Patrząc dalej na statystyki, widać, że uwielbiamy wibratory. Dalej mamy kulki gejszy, kajdanki, różnego rodzaju kostiumy, pierścienie, stymulatory, lalki, bądź wszelkiego rodzaju profesjonalne akcesoria do BDSM. Ciekawostką jest również fakt, że akcesoria erotyczne zaczęły rosnąć wraz z rozwojem internetu.

Dzięki temu ludzie nie musieli już odwiedzać stacjonarnych seks shopów, ponieważ przesyłki z internetowych sklepów erotycznych są na tyle dyskretnie zabezpieczane, że nikt się nie dowie skąd pochodzą dane zabawki. Dyskrecja gwarantowana!