Punkt G i jak go znaleźć

Punkt G, dla niektórych mityczny i tajemniczy dla innych realny i w pełni zlokalizowany. Czym jest punkt G i jak go znaleźć, jaki efekt wywołuje u kobiety – na te i inne pytania, będę się starał odpowiedzieć. Część osób neguje istnienie punktu G u kobiet.

Są oni oczywiście w błędnie i każdy kto tylko miał okazję i próbował go znaleźć, na pewno to zrobił. Punkt G znajduje się oczywiście w środku pochwy kobiety. Usytuowany jest mniej więcej trzy do sześciu centymetrów od wejścia do pochwy na jej górnej ściance – wewnętrznej stronie. Z punktem G związanych jest kilka kwestii, o których nie można zapominać. Przede wszystkim, aby móc zająć się punktem G, pierw powinniśmy podniecić kobietę na tyle, aby była wilgotna w środku. W przeciwnym wypadku, powinniśmy użyć jakiegoś nawilżającego lubrykantu.

Co istotne, na ile kobieta jest bardziej podniecona, tym punkt g jest bardziej uwydatniony i prościej na niego trafić. Jak go wyczuć? Gdy wsuniemy jeden lub dwa palce do pochwy, wówczas na wewnętrznej ściance w opisanej wyżej odległości poczujemy taki chropowaty, twardy punkcik, na pewno go znajdziecie, masujcie go i zobaczcie na reakcję Waszej partnerki.