Jakie zagrożenia dla kobiety niesie stulejka partnera?

Stulejka to problem, który dotyka wielu mężczyzn. Objawia się to poważnym zwężeniem napletka co w efekcie prowadzi albo do całkowitej utraty możliwości ściągania napletka albo tylko do częściowej. W przypadku mężczyzn całkowita stulejka naturalnie odbiera przyjemność jaką jest sex, a częściowa także nie daje pełnej satysfakcji. Pod względem odczuć w czasie stosunku kobieta nie wyczuje jednak większej różnicy między członkiem ze stulejką, a bez niej. Stulejka jest jednak niebezpieczna dla kobiet pod względem zdrowotnym.

Wielu facetów narzeka także na niemożność oglądania red tube z pięknymi paniami. Brak możliwości całkowitego ściągnięcia napletka sprawa, że nierealna jest także odpowiednia higiena penisa. W efekcie pod napletkiem gromadzą się groźne wirusy i bakterie, które mają idealne środowisko tworzone przez pozostałości moczu i spermy.

Te bakterie mogą doprowadzić do poważnych zakażeń u kobiet, które niestety czasem kończą się nawet rakiem macicy. Jeśli więc wasz partner boryka się z takim problemem to warto namówić go na operację, także dla jego zdrowia, gdyż zakażenia wdają się także w samego penisa. Zresztą dla facetów najważniejsza jest także przyjemność czerpana z porno za darmo, która przy takim problemie jest niewykonywalna.