Zdrada może być bolesna

Według najnowszych danych statystycznych w Polsce powodem rozpadu małżeństwa najczęściej jest niezgodność charakterów. Przerażające jest jednak to, że na drugim miejscu listy tych powodów znajduje się niewierność małżeńska, czyli właśnie sex z innym partnerem. To na pewno bardzo przykre doświadczenie, którego nikomu nie można życzyć. Czasem jednak zdrada może mieć swoje wyjątkowo trudne oblicze. W jakich przypadkach?

Najgorsze co może nas spotkać to wcześniejszy powrót z pracy do domu. Udaje nam się wcześniej wyrwać, kupujemy wino i liczymy na bardzo romantyczny wieczór z ukochanym czy ukochaną. Po wejściu do domu spotykamy w naszym łóżku swojego partnera uprawiającego sex kochanką. To straszne, traumatyczne wręcz doświadczenie.

Nie ma także nic gorszego jak dowiedzenie się o zdradzie naszego partnera lub partnerki od znajomych. Wywołuje to dodatkowy wstyd, który może źle odbić się na naszej psychice. Tak naprawdę naturalnie nie ma dobrego sposobu na dowiedzenie się o tym że jesteśmy zdradzani. Powyższe przypadki generują jednak najwięcej negatywnych emocji i mogą źle wpłynąć na naszą psychikę.Dlatego lepiej pooglądać filmy porno niż ponosić ciężkie skutki zdrady.