Wielkość penisa ma znaczenie?

Na temat tego czy wielkość penisa ma znaczenie, wypowiadało się tak naprawdę już bardzo wiele osób,  w tym także specjalistów z portali randkowych. Możemy dywagować na temat tego, czy większa długość da kobiecie maksymalne zadowolenie, a określona grubość członka doprowadzi ją do ektazy. Tak naprawdę jednak chodzi o to, aby partnerzy odpowiednio dobrali się pod względem fizycznym. W przeciwnym bowiem razie każdy kontakt fizyczny dla obu ze stron nastręczać może dyskomfort, a nawet ból.

   Bardzo często panowie chwalą się swoim przyrodzeniem, jednakże z punktu widzenia kobiety jednak ta partia ciała nie jest najważniejsza. Dużo ważniejszą kwestią jest zdecydowanie umiejętne rozpalenie partnerki, okazanie jej niezbędnej czułości, czy delikatny dotyk i porządny seks. Zasadniczo sam akt seksualny musi być odpowiednio przemyślany i wielkość penisa schodzi tutaj na dalszy plan. 

Ile kobiet, tyle gustów 

Zapewne znajdą się panie, dla których wymagana długość penisa to pewien wyznacznik przy poszukiwaniu partnera, jednakże wiele innych aspektów łączących się z męskością jest dużo ważniejszych, niż tylko i wyłącznie sam członek. Można więc śmiało powiedzieć, że wielkość penisa tylko w odniesieniu do budowy ciała, a zasadniczo organów płciowych partnerki na znacznie i to bardzo często kluczowe.  Nie ma więc co liczyć na to, że któryś z panów będzie dosłownie „rozrywany” przez przedstawicielki płci piękniej ze względu na rozmiar przyrodzenia. Na szczęście panie są w stanie docenić także inne walory facetów. Nie koniecznie są one związane z anatomią.

źródło: blog erotyczny