Szybkie numerki lepsze od romantyzmu?

Mówi się, że seks z drugą osobą to wyrażanie swoich uczuć i pokazywanie swojego pragnienia wobec tej osoby. Mówi się, że sex to pewnego rodzaju upieczętowanie miłości wobec siebie. Seks ma być czymś niezwykłym i uprawianie go ma być romantyczne. Czy jednak rzeczywiście tak jest we współczesnym świecie?

Na to pytanie chyba każdy może sobie spokojnie odpowiedź. Oczywiście, że tak nie jest! Wystarczy spojrzeć na ogłoszenia matrymonialne, prostytutki lub na imprezy, gdzie po alkoholu seks z obcą osobą to norma. Czy o taki seks wszystkim chodziło, czy taki seks jest w stanie nas spełnić? Pewnie typowi romantycy powiedzą, że to niewyobrażalne uprawiać seks w takich okolicznościach i w taki sposób. Jednak świat się bardzo zmienił i seks nie jest dla wielu osób czymś niezwykłym, co można przeżyć także w bardzo emocjonalny sposób, lecz jest czymś co ma dać nam tylko rozkosz, która zakończy się orgazmem, a dla niektórych kobiet jest to nawet coś co można sprzedawać i dobrze na tym zarabiać.

Troszkę zboczyliśmy z tematu, bo głównym celem jest wyjaśnienie tego czy szybkie numerki mogą być lepsze od pełnego uczuć i romantyzmu seksu. Można powiedzieć, że szybkie numerki są lepsze, ponieważ wiele osób przyznaje, że bardziej kręci ich szybki seks w publicznych miejscach niż romantyczny seks w sypialni. To, że taki seks jest dla nas lepszy i pobudza adrenalinę, która towarzyszy nam podczas szybkich numerków, które często mają miejsce w publicznych miejscach, gdzie możemy zostać zauważeni. Zauważmy, że gdy zaczynamy erotyczne doznania z drugą osobą, seks uprawiamy zazwyczaj w bardzo romantycznych warunkach, a dopiero z czasem zaczynamy eksperymentować, choć czasem i tak wracamy do poprzednich wersji seksu urządzając np. romantyczną kolację i cały nastrój.15