Studencki seks

Studenci to najbardziej popularna grupa osób, u których najczęściej dochodzi do stosunków seksualnych. Może to stereotypy, ale ogólnie mówi się, że studenckie imprezy to tak naprawdę jedne wielkie sex orgie. Szczególnie studenci, którzy mieszkają w akademikach. Wszyscy dobrze wiemy, że weekendy w akademikach to wielkie imprezy, na których alkohol leje się litrami. Dlatego też często dochodzi tam do seksu. Wiadomo, że pijane osoby są o wiele bardziej chętne na seks niż trzeźwe.

Dziewczyny po alkoholu również często nie stawiają jakiegoś oporu jeśli chodzi o te sprawy. Często jest to bardzo nierozsądne, gdyż na takich imprezach seks uprawiają osoby, które często widzą się pierwszy raz. Nie wiadomo czy się zabezpieczają np. prezerwatywami, a jeśli to nie niewykluczone, że można zarazić się w ten sposób różnymi chorobami wenerycznymi, które przenoszone są drogą płciową.

Uprawiając seks na takich imprezach łatwo również zajść w niechcianą ciążę, ponieważ często nie myśli się wtedy o antykoncepcji, ale o przyjemności jaka może za chwilę nas spotkać.

źródło: studentki