Starsze kobiety wolą młodszych?

Nie tak rzadko na świecie zdarzają się sytuacje, w których to starsze kobiety uprawiają seks z dużo młodszymi od siebie facetami. Zdarza się tak, że dwudziestoletni faceci uprawiają seks z czterdziestoletnią kobietą. Dlaczego więc dojrzałe panie wybierają młodszych panów? Starsze kobiety w takim wieku są często bardzo napalone.

Zdarza się często, że kobieta będąc dopiero w takim wieku zaczyna akceptować swoje ciało, a wtedy zwiększa się jej ochota na seks. Mężowie takich kobiet, często też starsi od nich, nie są już tak bardzo pociągający jak również nie mają, aż takich potrzeb seksualnych jak ich żony. Wtedy takie panie często znajdują sobie o wiele młodszych od siebie kochanków, którzy są bardzo chętni na seks.

Tacy młodzi mężczyźni są o wiele bardziej spragnieni seksu niż mężowie takich kobiet. Zatem dojrzałe laseczki wdają się w romans z takim młodym facetem i tym samym spełniają swoje erotyczne marzenia. Takie kobiety mogą wtedy się wyżyć, a młodzi mężczyźni, którzy uprawiają seks z takimi kobietami również spełniają swoje erotyczne marzenia.

źródło: milf