Środki na erekcję i ich skuteczność

Jeżeli mężczyzna zastanawia się nad swoja erekcją, problemami z tym związanymi i w ogóle problemem potencji, wówczas pierwszym po co sięga to informacje zawarte w internecie. Tam szuka sposoby na lepszy seks.

Nie do końca jestem pewny czy jest to prawidłowe i wiarygodne źródło informacji, gdyż wiele bzdur i nieprawdziwych komercyjnych treści możemy w nim przeczytać. Zweryfikujmy zatem fakty i mity związane z tabletkami na potencję? Z góry mogę zaznaczyć, iż zdecydowanie więcej będzie tutaj mitów aniżeli faktów. Ogólnie rzecz biorąc, możemy powiedzieć że wszystkie środki na erekcje i potencję nie wydłużą nam członka, nie sprawią, że będzie on sprawny do działania na zawołanie (poza preparatami leczniczymi i na przykład Viagrą).

Wszystkie te tabletki które są suplementami, składają się najczęściej z różnego rodzaju składników i witamin, które w jakiś sposób maja poprawić nasza gospodarkę mikroskładnikowi organizmu, co z kolei ma poprawić nasza potencję i możliwości seksualne. gdy sprawdzimy skład tabletek, zauważymy na pewno, że większość z nich, składa się z tych samych składników.