Skuteczna gra wstępna

Twoje życie erotyczne jest na niskim poziomie, a codzienna rutyna sprawia, że Twoja ukochana nie ma ochoty na baraszkowanie? Nie martw się, dzięki naszym poradom szybko odzyskacie wspólną radość z pożycia seksualnego, a Twoja żona sama będzie prosiła o więcej. Lepszy seks to również lepsze doznania i większa satysfakcja ze zbliżenia.

Jak poprawić grę wstępną?

Zastanawiasz się jak to zrobić ? Sprawdzony sposób to wprowadzenie do waszej gry wstępnej erotycznych gadżetów, które doskonale rozgrzeją Twoją partnerkę i podkręcą temperaturę w waszej sypialni. Gwarantujemy, że będziecie zadowoleni, a Twoja żona zapomni, co to „ból głowy” i sama zechce odkrywać z Tobą nowe doznania. Zacznij od wibratora, którego stopniowo możesz zwiększać obroty, dzięki czemu jej łechtaczka będzie rozgrzana do czerwoności! Nie zapomnij, że piersi kobiety to także strefa mocno erogenna, dlatego możesz wykorzystać go również do pieszczenia sutków.

Sposobów na rozgrzanie kobiety jest naprawdę wiele, jednak największą przyjemność sprawiają im erotyczne gadżety jak masturbatory, kulki analne i inne sprzęty stworzone z myślą, by zaspokoić kobiece pragnienia. Nie ma nic lepszego dla faceta jak podniecona kobieta prosząca o więcej rozkoszy. Zachęcamy do wypróbowania wibratora, którego możecie wykorzystać na wiele sposobów. To tylko jedna z metod na poprawę gry wstępnej. Już niebawem opiszemy kolejne ważne czynniki, wpływające na poprawę seksualności.

źródło: porneo.pl