Seks w domu

Każdy związek, który dopiero się zaczyna jest bardzo udany, a sprawy łóżkowe są w doskonałej formie. Jednak z czasem do życia erotycznego zaczyna wkradać się rutyna. Przeważnie seks zaczyna i kończymy w łóżku. Warto przełamać tą zasadę i spróbować czegoś nowego, co pozwoli na nowo cieszyć się wspólnym życiem erotycznym, a wcale nie trzeba daleko szukać.

Mieszkając w domu macie mnóstwo możliwości, tym bardziej jak mieszkacie tylko we dwoje. W domu jest mnóstwo miejsc, w których możecie uprawiać seks, a jeśli wydaje się wam, że w niektórych nie można to sprawdźcie to. Sex możecie uprawiać we wszystkich pomieszczeniach. W kuchni, łazience, salonie czy nawet w garażu. Seks w kuchni możecie uprawiać na stole czy nawet na kuchennym blacie. W łazience może cie się kochać pod prysznicem lub wannie, a także przy umywalce. Wasze erotyczne pragnienia możecie spełniać również w salonie na kanapie, gdzie przeważnie siedzicie i oglądacie filmy. Świetnym pomysłem będzie, np. seks w garażu, który znajduje się w domu. Wracając, np. z zakupów możecie zrobić sobie szybki numerek zanim wejdziecie do domu.

Ewentualnie można wykorzystać wiele przedmiotów, które znajdują się w domu, aby jeszcze bardziej urozmaicić wasze życie erotyczne. Warto też spróbować nowych pozycji, a czasem nawet to, że uprawiacie sex w innym miejscu samo od siebie daje pomysł na pozycję, bo inaczej się po prostu nie da.

źródło: dupy.net.pl