Seks i miłość przez internet?

Internet sprawił, że tak naprawdę świat stał się globalną wioską. Nie mały w tym udział ma także rozwój środków transportu, ale to jednak internet pozwala na bardzo łatwe, szybkie i praktycznie darmowe komunikowanie się z ludźmi z całego świata. W efekcie zaczęły pojawiać się pierwsze miłości internetowe za pośrednictwem nie tylko komunikatorów internetowych, ale także portali społecznościowych. Czy istnieje coś takiego jak miłość i sex przez internet?

Okazuje się, że zdecydowanie tak. Mamy bowiem coraz więcej znajomości zawieranych przez internet, które kończą się później spotkaniami w realnymi świecie, a w ostateczności sex i nawet i ślubami, czyli stałymi związkami. Naturalnie poszukiwanie partnera przez internet zawsze wiąże się z pewnym ryzykiem, bo nigdy nie wiemy kto siedzi po drugiej stronie, ale jednak wiele osób się na to decyduje.

Częstym zjawiskiem jest także umawianie się na seks bez zobowiązań właśnie przez internet. Powstają nawet specjalne portale, których celem jest zbieranie osób chętnych na tego typu przygodną miłość. Jest tam mnóstwo nagich lasek. Serwis taki ułatwia  znalezienie idealnego kandydata ze swojej okolicy i umówienie się z nim na miłosne uniesienia.