Seks bez zobowiązań

Idziemy do dyskoteki, aby się pobawić, potańczyć. Tam wśród tłumu pięknych kobiet wypatrujemy tę, która naszemu spojrzeniu nie daje odpocząć. Widzimy, że i ona zawiesiła na nas oko, a jej ruchy stały się bardziej zmysłowe i pociągające.

Podchodzimy bliżej, zaczynamy tańczyć razem. Coraz bliżej, czujemy na sobie własne oddechy, coraz szybsze i krótsze, muzyka jakby znika gdzieś, a naszą głowę zaprząta tylko jedna myśl – ona i porno igraszki. Wychodzimy z parkietu i udajemy się w zaciszne miejsce. Ona pieści go ustami, on pieści ją językiem, zaczynają się kochać, szybko namiętnie. Gdy jest już po wszystkim całują się na pożegnanie, uśmiech i wracają do swoich spraw. Prawdopodobnie więcej się już nie zobaczą, ale będą mieli co wspominać. Jest to jedna z form seksu bez zobowiązań, szybka, łatwa i przyjemna, kwestia znalezienia drugiej osoby, która bez ogródek wyrazi wprost na co ma ochotę i zrobi to tak, jak na to ma chęć.

O seksie bez zobowiązań można również mówić w przypadku dwojga przyjaciół, którzy spotykają się na seks, ale to już inna historia.

źródło: spermopijki.pl