Poznajmy swoje ciała

Dla wielu par uprawianie seksu kojarzy się tylko z obranym schematem często zaczerpniętym z filmów pornograficznych. Chodzi o to, że para zaczyna się całować, później powoli się rozbierają, następnie jest czas na oral, a na końcu przechodzimy do penetracji. Według takiego schematu seks uprawia naprawdę mnóstwo ludzi.

Takie coś często jest właśnie przyczyną tego, że w naszej sypialni zaczyna pojawiać się rutyna. Wtedy albo ludzie coś z tym robią i urozmaicają swoje życie erotyczne, albo zaczynają się kłótnie, brak przyjemności, aż w końcu dochodzi do rozstania czy nawet zdrady. Powinniśmy już wcześniej zacząć urozmaicać swoje sex stosunki. Na ciele człowieka jest mnóstwo miejsc, które przez odpowiedni dotyk sprawiają niesamowitą przyjemność. Powinniśmy poznać dokładnie swoje ciała i odkrywać powoli co również sprawia nam przyjemność.

Faceci zazwyczaj u kobiet widzą cycki i cipki, a tak naprawdę to jest jeszcze sporo innych miejsc, które również mogą doprowadzić ją do niebiańskiej rozkoszy. Wystarczy, że przyhamujemy trochę z tym, aby zacząć penetrację, a skupimy się na grze wstępnej czy pieszczotach całego ciała.

źródło: sexfilm.net.pl