Najciekawsze sposoby na to, aby w łóżku znowu było gorąco

Seks jest jedną z ulubionych czynności większości ludzi. Chcemy go uprawiać, bez względu na to czy jesteśmy singlami czy mamy stałego partnera. Na pewno najpopularniejszym rodzajem stosunku jest stosunek waginalny. Czasami jednak potrzebujemy urozmaicenia w życiu erotycznym. Warto wówczas sięgać bo bardziej wysublimowane rodzaje pieszczot. 

Najciekawsze sposoby na to, aby w łóżku znowu było gorąco

Zakochaj się w seksie oralnym.

     Miłość francuska staje się coraz powszechniejsza wśród par w różnym wieku i z różnym stażem związku. Pieszczenie językiem okolic intymnych jest bardzo pożądanym rodzajem przyjemności zarówno przez kobiety jak i przez mężczyzn. Jeżeli więc nie próbowaliśmy do tej pory tego rodzaju aktywności erotycznej, pora to zmienić.

 Przygoda z seksem oralnym powinna rozpocząć się od szczerej rozmowy między partnerami. Warto ustalić choćby taką kwestię jak połykanie nasienia. Jeżeli kobieta zgodzi się na wytrysk w swoich ustach może być pewna, że zapewni swojemu partnerowi niezapomniane przeżycia. Oral jest bardzo przyjemnym rodzajem seksu ,,dla niego”. Mężczyzna powinien zaś bardzo delikatnie pieścić językiem łechtaczkę oraz wargi sromowe swojej partnerki. Strefy te są bardzo wrażliwe na dotyk i pieszczenie ich w łatwy sposób może doprowadzić kobietę do orgazmu. 

Testuj nowe pozycje. 

     Do klasycznych pozycji seksualnych zaliczyć można na pewno pozycję misjonarza czy pozycję na pieska. Bardzo wiele par lubi również pozycję, w której kobieta znajduje się na górze. Nie da się jednak ukryć, że wyżej wspomniane pozycje z czasem mogą nam się znudzić. Warto byłoby więc urozmaicić swoje życie seksualne poprzez staranny dobór nowych pozycji. Istnieje również wiele skutecznych sposobów modyfikacji pozycji podstawowych.

 W pozycji na misjonarza kobieta może na przykład unieść nogi ku górze i oprzeć je na ramionach partnera, co umożliwi głębszą penetrację. Dobrze jest również spróbować pozycji, w której kobieta opiera się o jakiś mebel, na przykład o biurko, a mężczyzna penetruje ją stojąc. Nie ulega wątpliwości, że ta pozycja może być równie przyjemna dla obojga partnerów. 

Wypróbuj gadżety erotyczne. 

     Zarówno w ofercie stacjonarnych jak i internetowych sex shopów znajdziemy całe mnóstwo gadżetów erotycznych. Niektórzy obawiają się korzystania z nich. Tymczasem używanie kajdanek czy pejczy może bardzo podgrzać temperaturę w sypialni. Propozycja skorzystania z kajdanek spodoba się na pewno kobietom, które lubią być zdominowane oraz mężczyznom, którzy lubią grać pierwsze skrzypce w łóżku. Wśród intrygujących gadżetów erotycznych wymienić należy również kulki gejszy, które sprawią rozkosz każdej przedstawicielce płci pięknej. W sklepach erotycznych bez trudu odnajdziemy również bogatą ofertę korków analnych. 

Źródło : https://sexymens.pl