Kulki gejszy

Dla wielu może okazać się to nieco dziwne, ale kulki gejszy użytkowane są nie tylko dla przyjemności ale także i dla zdrowia.

Kobiety z wiekiem mogę mieć problem z mięśniami pochwowymi i przez to mogą po prostu nie trzymać moczu. Jest to bardzo wstydliwa przypadłość, która nie u jednej kobiety potrafi wywołać brak pewności siebie. Dlatego też coraz częściej kobiety myślą o tym, aby skutecznie i sukcesywnie ćwiczyć właśnie mięśnie Kegla. Najprostszym sposobem na ich ćwiczenie jest umieszczenie w pochwie tak zwanych kulek gejszy. Mięśnie wówczas zaciskają się na nich i pracują automatycznie przez cały dzień gdy kobieta się porusza. Dzięki tak wyćwiczonym mięśniom Kegla, kobiety w przyszłości mogą się obejść bez problemów z trzymaniem moczu i mogą uniknąć owej wstydliwej przypadłości.

Kulki gejszy możemy kupić nie tylko w sklepie erotycznym, czyli seks shopie, ale nader często jest to możliwe także w aptece. Ostatnim czasy do tabletek jednej z firm farmaceutycznych jako gratis dokładane są kulki gejszy do ćwiczeń mięśni Kegla.

Zainspirowane porno opowiadaniami z serwisu xstory.