Jak urozmaicać swoje życie seksualne?

Częstym problemem w sypialni małżonków, i nie tylko, jest monotonność stosunków. Brak nowych sposobów na urozmaicenie swoich nocnych igraszek może doprowadzić do lekkiego znudzenia seksem. Wtedy zakochani powinni przemyśleć, czy nie należy urozmaicić wspólnie spędzanych chwil w łóżku.

Lepsze życie seksualne

Działaniem, którym powinna zainteresować się każda para są zabawy w wannie, w trakcie wspólnej kąpieli, jeśli oczywiście mamy do dyspozycji wannę odpowiednich wymiarów, by móc razem przyjąć dogodną pozycję do zabawy. W przypadku, gdy nie mamy takiej możliwości prysznic będzie świetną alternatywą. Seks pod prysznicem jest świetny!

Po wizycie w restauracji lub wykwintnej kolacji przy świecach na deser możemy przenieść się do sypialni. Talerze mogą zastąpić ciała, a lody oraz bita śmietana, sprawią, że druga połówka będzie jadła nam nie tylko z ręki. 

Kolejnym świetnym pomysłem na urozmaicenie życia seksualnego jest zainwestowanie w zabawki erotyczne. Seks z gadżetami daje dużo więcej radości. Nie kosztują zbyt wiele, a sprawdzą się w każdej okoliczności. Biorąc pod uwagę szeroki asortyment towarów w sex shopach mamy pewność, że zawsze znajdziemy coś dla siebie i partnera.

źródło: sexymens.pl