Jak przygotować się na randkę? Poradnik dla mężczyzn i kobiet

Miłość to wspaniała rzecz. Lecz nie zawsze obie strony wiedzą jak ,,zacząć” – przez co często rujnują sobie szanse na głębsze uczucie właśnie. Co robić – a czego unikać na randkach? Dowiecie się tego właśnie w tym poradniku!

Jak przygotować się na randkę? Poradnik dla mężczyzn i kobiet

Przede wszystkim – bądźcie na czas!

To chyba najważniejsza kwestia, jeśli chodzi o randkowanie. Jeśli umawiacie się na jakiś termin, to warto by było również być na czas, albo nawet 5 minut przed czasem, czyż nie? I drogie panie, to, że spóźnicie się pół godziny i przeprosicie nie oznacza że jesteście słodkie, zabawne i jeszcze nie wiadomo jakie, to po prostu pokazuje jak bardzo ,,gdzieś” macie swojego ,,wybranka”. Skoro na rozmowę o pracę jesteście o czasie – to również bądźcie o czasie na randce, w innym wypadku partner się po prostu rozmyśli.

Jeśli ,,coś wam wyskoczy” – bądźcie wyrozumiali

Jeśli wypadnie wam coś pilnego, coś co nie planowaliście, postarajcie się powiadomić swojego ,,randkowicza” jak najszybciej. Oczywiście druga strona zamiast pisać ,,to trudno i polskie porno lepsze od ciebie” – powinna być wyrozumiała i dobrze by było, gdybyście umówili się na inny termin. Pamiętajmy o tym, że życie płata ludziom różne figle, i na przykład członek rodziny w szpitalu po wypadku nie może zaczekać, ponieważ macie randkę, czyż nie?

Bądźcie fair – czyli ,,rachunek na pół”

Drogie panie – to że facet zapłaci rachunek, a wy nie macie ochoty go więcej oglądać, nie jest fair. Dlatego też, nie jest fajne z waszej strony, kiedy każecie facetowi płacić cały rachunek, podczas gdy wy dostałyście praktycznie darmowy posiłek i alkohol. W końcu skoro tak mocno mówi się o ,,równości płci” to może pokażcie to przez zapłacenie za swoją część posiłku i alkoholu?

Bądźcie spokojni! – czyli jak się nie denerwować

Oczywiście, randka z kimś to bardzo ekscytująca część w naszym życiu. Jednakże musimy też pamiętać o tym, aby zachować spokój. Przecież chcemy spędzić ze sobą miły wieczór (lub też dzień) dlatego też spokojna rozmowa o swoich zainteresowaniach, pasjach i innych interesujących kwestiach powinna zostać przeprowadzona na spokojnie, czyż nie?