Idealna kobieta

Czy idealna kobieta istnieje?

Czy zastanawiałeś się jak powinien wyglądać ideał kobiecego piękna? Z Ideałami bywa naprawdę różnie, a jak wiemy o gustach się nie dyskutuje. Dla jednych ideałem jest brunetka, dla innych blondynka, a jeszcze inni uwielbiają rude dziewczyny. Mówi się, że nie ma na świecie prawdziwego ideału.

Panienki z całego świata są naprawdę różne i każda jest na swój sposób inna. Zastanawialiśmy się czy jest na świecie kobieta, która swoim wyglądem i ciałem będzie ideałem dla każdego mężczyzny? Ciężko powiedzieć, ponieważ każdy mężczyzna jest inny i każdy z nich ma różne priorytety. Czasem czar pryska, kiedy kobieta jest naga. Ułatwmy to zadanie wszystkim i skupmy się tylko na ideale pod względem wyglądu zewnętrznego. Na tym co widzimy na pierwszy rzut oko i na statystykach.

Według badań uwielbiamy kobiety wysokie o szczupłej sylwetce. W ankiecie możemy przeczytać, że bardziej wolimy dziewczyny z dużymi cyckami i jędrnej dupci. To chyba nie dziwi, ponieważ każdego z nas na pewno podniecają wielkie balony i zajebiste pośladki. Poza tym kobieta idealna według większości facetów powinna być brunetką lub blondynką. Musi mieć również zadbane dłonie i przede wszystkim długie nogi do nieba.

Dla Was jak powinna wyglądać idealna kobieta? Czy ten zarys i statystyki pasują również dla Twojego typu? Na to musisz już odpowiedzieć sobie sam. My jedynie pokazaliśmy najpopularniejszy wzorzec kobiety perfekcyjnej.

źródło: porneo