Gra wstępna inna niż wszystkie

Według statystyk poświęcamy za mało czasu na grę wstępną. Dlatego w większości przypadków nie wykorzystujemy swojego potencjału seksualnego. Jak temu zaradzić?

Każdy może się stać ekspertem w tej dziedzinie i nie ma to nic wspólnego z wielkością narządów płciowych. Wygląd biustu nie jest tutaj najważniejszy, więc Panie obdarzone mniej przez naturę nie muszą czuć się zagrożone. Wyjątkiem są tutaj przygody na jedną noc, gdzie partnerzy poszukują tylko zaspokojenie swoich potrzeb niż miłość. Takich przygód często szukają w portalach randkowych. Nie mniej jednak kochanie się z ukochaną po raz pierwszy na pewno jest bardzo ekscytujące.

Oczekiwania kobiet wobec partnera także mogą być wysokie. Warto podkreślić, że kobieta potrzebuje znacznie więcej czasu, aby zostać pobudzona. Dzięki odpowiedniej technice oboje partnerów będzie spełnionych w łóżku. W zależności od kilku czynników proces gry wstępnej tuż przed seksem może być banalnie prosty lub bardzo skomplikowany. Wszystko zależy tutaj od zaangażowania partnera. Dlatego jednostronna współpraca przynosi często mizerne skutki.