Feromony – czy opłaca się je kupować?

Feromony – czy opłaca się je kupować?

Feromony to dość nietypowy rodzaj perfum, których zadaniem jest przyciągać odpowiednio kobiety do mężczyzn lub na odwrót, przy użyciu zapachu. Jednakże większość osób jest bardzo sceptycznie na ten rodzaj produktu nastawiona, w końcu nie da się potwierdzić jego sprawności w stu procentach, ponieważ na każdego ten produkt działa inaczej. Ale czy opłaca się je kupować?

Feromony – czy opłaca się je kupować?

Feromony – perfumy które wabią

Feromony to zapachy, które mają za zadanie wabić płeć przeciwną. Naukowcy uważają, że coś takiego istnieje, zostały nawet przeprowadzone pewne badania i poniekąd feromony są uważane za skuteczne, zapachy z feromonami robią prawdziwą furorę. I jest to fenomen naszych czasów. Wiele osób sięga po takie specyfiki i doskonale się dzięki nim czuje. Dobre feromony kosztują, ale nie powinniśmy się takiej inwestycji bynajmniej obawiać. Każdy ma inną podatność na feromony. Jest to udowodnione naukowo, dlatego na jedną osobę feromony działają mocno, na inną nie tak bardzo. Jednak warto spróbować ich działania i korzystać z takich feromonów. Na rynku istnieje wiele specyfików z feromonami na rynku, jedne są lepszej jakości, inne gorszej (za to zapewne są tańsze) ale głównie liczy się tutaj nasz ,,cel”, czyli czy jest to kobieta czy mężczyzna, czy mamy ochotę na stosunek z tą osobą i tak dalej.

Jak feromony działają na organizm człowieka?

Feromony aktywują podwzgórze, które kontrolowane jest przez nasz układ nerwowy. Odpowiada on za uwalnianie hormonów płciowych, podniecenie seksualne i zachowania rozrodcze. Feromony zawarte w męskich perfumach mają za zadanie przyciągać kobiety i zwiększać ich zainteresowanie seksualne, nie wpływają jednak na znajomość i zaufanie. Natomiast mężczyźni oceniają zapach kobiety miesiączkującej za przyjemniejszy, niż gdy przechodzi ona fazę niepłodną. Co więcej, panie w fazie jajeczkowania wydają się atrakcyjniejsze, gdyż ich twarz i piersi demonstrują zmiany w ich wyglądzie.

Źródło : https://porneo.pl/