Duże cycki u kobiet

Na świecie istnieje przekonanie, że faceci uwielbiają duże cycki u kobiet. Jak jest naprawdę? Prawda jest taka, że jest to tak szczerze tylko mit, ponieważ w obecnych czasach nie każdy mężczyzna leci na duże cycki. Wielu mężczyznom podobają się także średnie lub nawet i małe piersi.

Dlaczego jednak mówi się w dalszym ciągu, że duże cycki przyciągają facetów. Mówi się tak, ponieważ jak wiemy, faceci są wzrokowcami, a kobiety z dużym biustem na pewno przyciągną ich uwagę. Jednak czy na dłuższą metę facet będzie zadowolony mając kobietę z dużymi cyckami? Duże cycki u pań znacznie je pogrubiają, a jak wiemy, niewielu facetom podobają się grubsze panie, ponieważ na świecie kreowany jest ideał kobiety, która jest szczupła.

Powróćmy do sprawy samych dużych cycków, które są tak uwielbiane przez mężczyzn. Może są uwielbiane też z tego powodu, że faceci uwielbiają dotykać laseczki, a szczególnie ich cycki. Lubią się nimi bawić, całować je i pieścić na różne sposoby. Z małymi cyckami nie da się zrobić tak wiele rzeczy, jednak i tak są na świecie mężczyźni, którym podobają się malutkie cycuszki.

źródło: x-x.pl