Czy warto próbować różnych prezerwatyw?

Wielu osobom wydaje się, że kupowanie różnorodnych prezerwatyw nie ma specjalnie sensu. Myślimy, że przecież prezerwatywa to prezerwatywa i specjalnie nic w tej kwestii nie da się zmienić, ale jednak jest zupełnie inaczej. Co jakiś czas pojawiają się kolejne generacje prezerwatyw i naprawdę warto z nich korzystać, gdyż po ich zastosowaniu seks staje się bardziej intensywny.

Po pierwsze godnymi polecenia są prezerwatywy ściśle dopasowane do penisa, które dodatkowo mają bardzo cieniutkie ścianki. Jeśli kupujemy markowe prezerwatywy tego typu to nie mamy co obawiać się o ich wytrzymałość, gdy uprawiamy sex. Są one naprawdę twarde, a cieniutkie ścianki powodują, że czerpiemy niesamowitą przyjemność z stosunku, niewiele mniejszą jak przy seksie bez prezerwatywy.

Kolejna sprawa to prezerwatywy, które posiadają środek znieczulający. To doskonała rzecz dla każdego pana, który ma problem z przedwczesnym wytryskiem. Niewielka ilość żelu powoduje, że czas stosunku naprawdę się wydłuża, co stosują także znani ruchacze porno gwiazd. Z kolei dla panów potrzebujących mocnych wrażeń dobre są prezerwatywy ze środkiem rozgrzewającym. Rozpala on do czerwoności i sprawia, że seks nabiera zupełnie nowego oblicza.