Co kobiety lubią w seksie najbardziej

Odpowiedź na to nie jest taka prosta, gdyż każda kobieta niewątpliwie lubi szczególnie co innego w seksie. Jeżeli jednak się zastanowimy, to każda kobieta wymieni kilka rzeczy, które wyjątkowo lubi i których najchętniej oczekuje, a dzięki temu jesteśmy w stanie wyciągnąć jakiś wspólny mianownik i takie elementy, które są bliskie sobie i powtarzają się najczęściej w odpowiedziach.

Co kobiety uwielbiają w seksie?

Do takich rzeczy, które kobiety szczególnie lubią w seksie, należy zdecydowanie gra wstępna. Owszem Panowie, kobieta grę wstępną zalicza jako element seksu i nie chce aby ona trwała 20-30 sekund. Kobiety zazwyczaj pragną długiej i namiętnej gry wstępnej. Dużo buziaczków, przytulanie, nieziemski dotyk i podniecające ruchy. Takie namiętne i prawdziwe, a nie sztuczne jak w filmach porno na redtube itp.Niektóre kobiety oczekują tego aby je klepnąć w tyłek bądź nieco szarpnąć za włosy, jednakże to już jest indywidualna kwestia i należy ją dostosować bezpośrednio pod kątem partnerki. 

Dlaczego napisałem, że zazwyczaj kobiety oczekują gry wstępnej? Bo nie jest tak w 100%, w każdej sytuacji. Powtarzam, kobiety zazwyczaj oczekują długiej i namiętnej gdy wstępnej, ale niekiedy kobiety oczekują szybkiego i ostrego numerku, dlatego też na ile byśmy namiętni nie byli, wówczas nie spełnimy oczekiwań naszej kobiety.

Wiele kobiet nie chce się do tego przyznać, bądź niekiedy wstydzą się kiedy mężczyźni im to robią, ale tak naprawdę każda kobieta bardzo lubi kiedy wykonuje się jej seks oralny, tzw. minetkę. W łóżkowej atmosferze kobieta zawsze wyszepcze, że ją uwielbia, ale w normalnej rozmowie będzie się ku temu wzbraniała. Ot dziwna kobieca logika.