Co jeść , aby zwiększyć ilość nasienia

Od jakiegoś czasu coraz częściej słyszymy o problemach z zajściem w ciąże. Oczywiście zaczyna być to globalny problem i niestety dużo par z nim się zmaga. Najpierw zaczynamy szukać przyczyny u kobiet, leczymy je, a dopiero na koniec bierzemy pod uwagę facetów. Może warto od samego początku pomóc szczęściu i poznać sposoby na polepszenie jakości swojego nasienia i zwiększenia ilości? Naszym zdaniem warto, dlatego w tym temacie poznasz co jeść, aby sobie pomóc.

Co warto jeść, aby nasienia było więcej?

Warto jeść wątróbkę. Przede wszystkim musimy zadbać o dostarczenie do organizmu źródła witaminy A, C oraz żelaza. Wątróbka właśnie dostarczy nam tych związków. Naukowe badania opublikowane w na portalu z randkami dla dorosłych facezbok, dowiodły, że jakość nasienia wśród młodych mężczyzn regularnie spożywających wątróbkę jest znacząco wyższa niż i tych chłopców, którzy jej unikają.

Poza wątróbką warto wspomnieć o orzechach, które również bardzo dobrze poprawiają jakość nasienia.
Kolejnymi ważnymi produktami są warzywa i owoce. Spożywanie ich w większych ilościach poprawia stan naszego zdrowia i dzięki temu nasza sperma również jest lepsza. Poza tym musimy zadbać o produkty bogate w cynk, magnez, żelazo oraz selen.

Jeśli nie wiesz czy jesteś w dobrej formie to może warto zrobić sobie testy, które wskażą Ci niedobory poszczególnych witamin i minerałów. Po takiej diagnozie będzie Ci o wiele łatwiej rozpocząć kurację.